Ремонт сидінь авто

ремонт автомобільного сидіння
Ремонт сидіння mercedes e-class w212

Ремонт сидінь авто

Послуга ремонт автомобільних сидінь, рано чи пізно знадобиться любому автомобілю, адже сидіння в авто кожного разу під час експлуатації знаходяться в безпосередньому контакті з водієм і пасажирами та постійно підлягають навантаженню.
Скільки часу прослужить сидіння кожно конкретного автомобіля, залежить від різних факторів:

  • Періодичність та умови експлуатації
  • Правильний догляд за сидіннями
  • Початкова якість та конфігурація сидінь

Що таке ремонт сидінь в нашому розумінні:

  • Заміна частини обивки, наприклад бокової чи центральної частини сидіння
  • Відновлення поролону сидіння
  • Ремонт сидінь після зпрацювання Airbag
  • Відновлення обивки яка тріснула по шву
  • Ремонт сидінь після пропалу сигаретою
  • Ремонт каркасу сидіння

Частковий ремонт сидінь

Найчастіше до нас звертаються з проханням замінити частину обивки на боковій підтримці сидіння водія зі сторони дверей. Ця частина сидіння найбільш підлягяє до зносу. Раздивимось цю проблему детальніще: щодо шкіряних сидінь, в більшості випадків, причиною передчасного зносу шкіри на боковій частині сидіння є втрата пружності та знос наповнювача (поролону). Внаслідок частих механічних навантажень, під час посадки і виходу з автомобіля, поролон втрачає пружність, стає меньш щільним, кришиться і погано тримає форму. Шкіра на такому поролоні кожного разу мнетюся, розтягуєьбся і з часом приходить в неналежний стан. При своєчасному відновленню наповнювача сидіння (поролону), можливо значно подовжити термін служби шкіряної обивки. Також важливо вчасно доглядати за шкірою – виконувати чистку та користуватись кондиціонером для шкіри, щоб шкіра не пересихала.

Ремонт сидінь авто київ
 

Стосовно сидінь із штучної шкіри, то причина їх зносу може бути і через просідання поролону і через пересихання шкірзамінника і через використання агресивної хімії чи спиртових серветок.

Ремонт сидіння авто після зпрацювання подушок безпеки

Коли зпрацьовує подушка безпеки, в більшості випадків обивка разрывається по шву. В такому випадку, коли немає разривів ”по – живому”, можливо відновити попередній вид і функціональність обивки, без заміни окремих частин. Тут важливо не тільки прошити стрічки оздоблення по ”рідним” отворам, щоб не було видно слідів ремонту, але і подбати про те щоб забезпечити можливість коректного зпрацювання подушки безпеки повторно. Зробити спеціальний ”слабкий” шов в передбаченному месці і зберегти спеціальні ”направляючі” Airbag.

Ремонт автокрісел
Відновлення шва після зпрацювання Airbag

Що робити якщо сидіння тріснуло по шву?

В першу чергу потрібно зрозуміти причину разриву шва. На нашій практиці було багато таких ремонтів, і причини теж буваютб різні. Самий простий випадок – наступили на сидіння коліном, в решті воно не витримало натяжіння і тріснуло по шву. Вирішити цю задачу не важко, і ремонт можливо виконати протягом кількох годин.
ремонт сидінь

 

Складніша задача, коли шов разривається через пересихання шкіри. Такая ситуація виникає коли сидіння не отримують належного догляду, або не отримують його взагалі, чи після використання хімії яка не призначена для сидінь. Шкіра пересихає, стає ”дубовою”, та втрачає еластичність. В такому випадку буває краще зробити часткову заміну обивки.

Ремонт сидіння після пропалу сигаретою

Реставрацію сидіння автомобіля в такому випадку можливо виконати або шляхом заміни пошкодженної деталі, або зашить пропал від сигарети в шов. Це вже залежить від того в якому місці знаходиться пошкодження.

ремонт автокрісла

Ремонт каркасу сидіння

Частіше всього такого ремонту потребує металевий каркас на нижній частині сидіння. Бувають і випадки, коли потрібен і ремонт каркасу на спинці сидіння. Зазвичай такі пошкодження усуваються зварюванням.

Ремонт сидінь авто. Ціна і матеріали

Кожного разу, коли ми беремося за ремонт сидінь, ми використовуємо тільки якісні оригінальні автомобільні матеріали європейских виробників та перевірені часом методики. За більш ніж 10 років роботи ми перепробували багато різних способів відновлення поролону. Завдяки нашим постійним клієнтам у нас була можливість оцінити деякі наші работи по нарощуванню поролону через 200 тис. км пробігу, що також допомогло нам впевниться в эфективності нашої методики і разом зробити висновки і допрацювати деякі моменти. Ми любимо своє діло і звертаємо увагу на всі нюанси, які впливають на якість виконаних нами рабіт по ремонту сидінь. Ціна розраховується індивідуально, в залежності від характеру пошкодження і складності роботи. Телефонуйте та отримуйте кваліфіковану консультацію.

политика конфиденциальности